Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Parketlenčių rūšiavimas

Mediena yra natūrali medžiaga. Kiekviena parketlentė yra unikali savo išvaizda: šakomis, spalva, rievių raštu. Tam kad būtų išlaikytas vientisas grindų stilius, mediena yra rūšiuojama pagal tai kiek ir kokio dydžio šakų gali būti ir kokie medienos ypatumai yra leistini. Kiekvienas gamintojas turi savo rūšiavimo sistemą. Priklausomai nuo taikomos rūšiavimo sistemos ir medienos, gamintojai gali naudoti net iki septynių skirtingų rūšiavimų. Žemiau pateikiame pagrindinius ąžuolo medienos rūšiavimus.

parketlenciu rusiavimas

Rinktinis (Prima, Select, A, AB) 

Elegantiška aplinka. Harmoningos struktūros ir lengvi spalvos niuansai: Su rinktiniu stiliumi galima susikurti išskirtinai elegantiškus grindų paviršius.

 

 

Natūralus (Natur, BC, CD)

Natūralus stilius siūlo labiausiai priimtiną Baltijos regiono šalims grindų dizaino pagrindą, su natūraliu ir išraiškingu bendru rezultatu, nuo harmoningo natūralaus iki energingo ryškaus vaizdo, leistinos tik nedideles šakos ir spalvinės medienos variacijos, balanos.

 

Gyvybingas (Living, Rustic, DD, DDE)

Gyvybingas stilius išsiskiria savo energingu ryškiu vaizdu – charakteringa mediena su didesnėmis šakomis, medienos įskilimais ir spalvinėmis medienos variacijomis. Tai pats išraiškingiausias ir labiausiai pabrėžiantis tikros medienos natūralumą rūšiavimas. O taip pat pats draugiškiausias aplinkai ir pigiausias, nes rūšiuojant išmetama mažiausias kiekis taurios medienos.

Vilnius

J. Kazlausko g. 1

I-V  9-18     IV 10-14

kauno parduotuves telefonas  +370 683 38730

kauno parduotuves el. pastas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaip pašalinti įdaužas nuo medinio paviršiaus

Buityje sunku išvengti įvairiausių nelaimingų atsit